Magazin Online Alfreo

Echipa

Suntem echipa ALFREO, bucurosi de cunostinta!


Management distributie


Dan Calbureanu

 

 

Dan Calbureanu

Director vanzari

0737.877.401

dan.calbureanu@flexpresso.ro

 

 

 


Nicola Adrian

 

 

Adrian Nicola

Manager dezvoltare

0735.666.699

adrian.nicola@flexpresso.ro

 

 

 

 


Cosmin Draculet

 

 

 

Cosmin Draculet

Manager distributie zonal

0736.804.483

cosmin.draculet@flexpresso.ro

 

 

 


Petronius Lapadatu

Petronius Lapadatu

Manager distributie zonal

0736.101.820

petronius.lapadatu@flexpresso.ro

 

 

 

 

 

 

 


Iulian Mihu

Iulian Mihu

Manager distributie zonal

0728.286.558

iulian.mihu@flexpresso.ro

 

 

 

 


Management retea parteneri

emil Emil Vasile

Director comercial

0722.954.044

emil.vasile@flexpresso.ro

Retea parteneri

 

 

 

 

 



Telesales


Adina Mihailescu

Adina Mihailescu

Manager birou telesales

0725.723.588

adina.mihailescu@flexpresso.ro

 

 


Lavinia Andrei

Lavinia Andrei

Reprezentant telesales

 

lavinia.andrei@flexpresso.ro

 

 


 

Catalina Cioara

Catalina Manzarescu

Reprezentant telesales

0737.735.495

catalina.cioara@flexpresso.ro

 

 


Mihaela Suiu

Mihaela Suiu

Reprezentant telesales

0737.735.490

mihaela.suiu@flexpresso.ro

 

 


Janina Gheonea

Janina Gheonea

Reprezentant telesales

0721.105.997

janina.gheonea@flexpresso.ro

 

 


Lidia Dumitru

Lidia Dumitru

Reprezentant telesales

0736.804.476

lidia.dumitru@flexpresso.ro

 

 


Andreea Calopareanu

Andreea Calopareanu

Reprezentant telesales

0721.105.992

andreea.calopareanu@flexpresso.ro

 

 

 


Alexandra Paralescu

Alexandra Paralescu

Reprezentant telesales

0799.732.708

alexandra.paralescu@flexpresso.ro

 

 

 


Andreea Stania

Andreea Stania

Reprezentant telesales

0724.525.940

andreea.stania@flexpresso.ro

 


Departament vanzari

 


boboc.sergiu Sergiu Boboc

Account manager

0736.804.480

olt@flexpresso.ro

 


George Craciun George Craciun

Reprezentant vanzari

0736.804.486

george.craciun@flexpresso.ro

 


creiniceanu flavius Flavius Creiniceanu

Account manager

0737.735.491

timis@flexpresso.ro

 


herlas.florin Florin Herlas

Account manager

0737.735.494

bihor@flexpresso.ro

 


Necea Claudiu Claudiu Necea

Account manager

0736.804.485

teleorman@flexpresso.ro

 


Mihai Subtirelu Mihai Subtirelu

Account manager – Backup

0723.378.521

mihai.subtirelu@flexpresso.ro

 

 


Paunoiu GabrielGabriel Paunoiu

Account manager – Backup

0735.004.488

gabriel.paunoiu@flexpresso.ro

 

 


Marius Lupu Marius Lupu

Account manager

0737.735.492

vrancea@flexpresso.ro

 

 


velea vali Valeriu Velea

Account manager

0736.804.481

dolj@flexpresso.ro

 


Aurel Voinicu

Account manager

0736.804.475

gorj@flexpresso.ro

 


Vasile Petre

Vasile Petre

Account manager

0799.732.707

buzau@flexpresso.ro

 


Claudiu Lazar

Claudiu Lazar

Account manager

0720.700.566

dambovita@flexpresso.ro

 


Octavian Minea

Octavian Minea

Account manager

0724.539.696

caras-severin@flexpresso.ro

 


Mihai Samboan

Mihai Samboan

Account manager

0725.723.983

cluj@flexpresso.ro

 


Nicolae Avram

Nicolae Avram

Account manager

0720.700.593

alba@flexpresso.ro

 


Alexandru Petcu

Alexandru Petcu

Account manager

0736.804.473

constanta@flexpresso.ro

 

 

 


Vlad Galateanu

Vlad Galateanu

Account manager- Backup

0721.111.320

vlad.galateanu@flexpresso.ro

 

 

 


Ancuta Erdei

Ancuta Erdei

Reprezentant vanzari

0729.162.927

ancuta.erdei@flexpresso.ro

 

 


Cornel Iriciuc

Cornel Iriciuc

Account manager

0720.046.837

neamt@flexpresso.ro

 

 


Catalin Giba

Catalin Giba

Account manager

0736.110.905

valcea@flexpresso.ro

 

 


 Bogdan Toma

Bogdan Toma

Reprezentant vanzari

0736.804.482

bogdan.toma@flexpresso.ro

 

 


Denis Voicu

Denis Voicu

Reprezentant vanzari

0737.552.119

denis.voicu@flexpresso.ro